21.12.2023

Amatorska gala freak fight porwała internet. Czy jest lepsza od Fame MMA?

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Walki influencerów stają się coraz bardziej spektakularne i popularne. Ostatnio odbyła się gala - parodia, czyli "Bita Śmietanka". Darmowe sparingi topowych influencerów przyciągnęły tysiące fanów. Czy Bita Śmietanka może przebić "Fame MMA" - Freak fightową federację, na którą idą miliony złotych? Ostatnia edycja pozwala stwierdzić, że ludzie chcą prawdziwych freak fightów zamiast profesjonalizacji dyscypliny.

Darmowa transmisja wydarzenia na platformach YouTube i Twitch przyciągnęła uwagę imponującej liczby widzów – około 220 tysięcy w szczycie, co stanowi ogromny sukces, biorąc pod uwagę amatorski charakter samej gali.

Amatorski poziom atrybutem

Co sprawia, że „Bita śmietanka” osiąga tak spektakularne wyniki, pomimo braku profesjonalizmu? Odpowiedzią może być świadomy wybór organizatorów, aby utrzymać pewną dozę spontaniczności i naturalności, w przeciwieństwie do bardziej zorganizowanego Fame MMA. Widzowie doceniają autentyczność, a walki na „Bitej śmietance” stają się bardziej dostępne, nie tracąc przy tym na atrakcyjności.

Losowanie formuły walki i inne smaczki dla widzów

Wydarzenia takie jak koło fortuny, losowanie formuł walki, napoje dla zawodników i dodatkowe punktacje za ciosy to tylko kilka „smaczków” oferowanych przez „Bitą śmietankę”. Te niekonwencjonalne rozwiązania wprowadzają nowy wymiar do polskich freak fightów, dając kibicom coś więcej niż tylko standardowe pojedynki.

Warto również zauważyć, że na gali pojawiły się bardzo znane postacie, takie jak Boxdel, Wardęga czy Xayoo, który jest jednym z założycieli „Bitej śmietanki”. Influencerzy, za których oglądanie ludzie często płacą w systemie PPV na Fame MMA, występują na „Bitej Śmietance” zupełnie za darmo

Charyzma i autentyczność czy profesjonalizm

Czy „Bita śmietanka” może rzeczywiście przebić „Fame MMA”? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – polscy kibice freak fightów mają teraz wybór pomiędzy profesjonalną galą od Fame MMA, a charyzmą i autentycznością „Bitej śmietanki”.

Komentarze (0)