20.02.2024

Do czego doszło! Żona posła zawalczy z alkoholiczką na gali freak fight

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Newsy
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Narasta burza po ogłoszeniu planowanej walki Marianny Schreiber, żony Posła Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydata na prezydenta Bydgoszczy, Łukasza Schreibera, na gali Freak Fight Clout MMA z kontrowersyjną postacią, Małgorzatą Zwierzyńską, lepiej znaną jako GOHA, związaną z transmitowaniem swoich libacji alkoholowych wraz z synem.

GOHA weszła w sferę publiczną przez kontrowersyjne zachowania. Gale freak fight, określane przez niektórych jako wylęgarnie patologicznych zachowań, są arenami nie tylko sportowej rywalizacji, ale również dyskusji o granicach moralności i odpowiedzialności publicznej. Przecież takie wydarzenia ogląda wiele młodych osób, które czerpią wzorce z oglądanych treści.

Decyzja żony posła co do wzięcia udziału w tak wątpliwej jakości wydarzeniu oraz walki z osobą o kontrowersyjnym wizerunku, jakim jest GOHA, budzi wiele pytań i wątpliwości. Czy publiczna postać jaką za sprawą swoich mediów społecznościowych z pewnością jest Marianna Schreiber powinna angażować się w wydarzenia, które mogą być postrzegane jako promocja zachowań patologicznych? Czy walka na gali Freak Fight jest adekwatną formą aktywności dla żony polityka?

Krytycy wskazują na zdegenerowanie obyczajów i promowanie negatywnych wzorców zachowań poprzez udział w tego typu wydarzeniach. Federacja, organizująca galę, stara się zmienić wizerunek Małgorzaty Zwierzyńskiej, aby nie była kojarzona jedynie z nadużywaniem alkoholu i prowokacyjnymi zachowaniami na platformach społecznościowych. Jednak, czy ta metamorfoza jest autentyczna czy tylko kamuflażem dla kontynuacji kontrowersyjnej działalności?

Komunikaty internautów wyrażają jednoznaczną dezaprobatę dla promocji takich zachowań. Niektórzy nawet postulują, że Łukasz Schreiber, mąż Marianny Schreiber, powinien ponieść konsekwencje w sferze politycznej za działania jego żony, które niejednokrotnie budzą kontrowersje i krytykę społeczną. Pytanie, czy powinno się karać polityka za działania jego współmałżonka, otwiera debatę na temat granic prywatności a sfery publicznej oraz osobistego wpływu na działania publiczne.

Komentarze (0)