30.09.2023

Gonciarz przeprasza i odpowiada na zarzuty!

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Newsy
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Daria Dąbrowska opublikowała na TikToku filmiki dotyczące Krzysztofa Gonciarza, w których oskarżyła go o wykorzystywanie kobiet i udostępniła zrzuty ekranu rozmów influencera z byłymi partnerkami. W odpowiedzi, Krzysztof Gonciarz skomentował te zarzuty na swoim profilu Instastories i wspomniał o swoim procesie terapeutycznym.

Kilka lat temu Krzysztof Gonciarz był czołowym polskim youtuberem, znany z humorystycznego programu „Zapytaj Beczkę” oraz relacji z życia w Japonii i swoich podróży. Wspólnie z byłą partnerką Kasią założył firmę zajmującą się treściami audiowizualnymi. Jednak ostatnimi czasy jego popularność na platformie spadła, a mówił także o trudnych chwilach. Teraz znów jest w centrum uwagi, lecz nie z powodu sukcesów zawodowych.

O co jest oskarżany?

Gonciarz jest oskarżany o próbę wymuszenia seksu oralnego od jednej ze swoich „koleżanek” w zamian za narkotyki, mimo wiedzy o jej trudnościach z nałogiem. Inna kobieta, która miała związek z youtuberem, opowiada o seksistowskim zachowaniu i żartach, które ukrywał pod fasadą lewicowych i feministycznych przekonań. Po wielu niebezpiecznych sytuacjach postanowiła zakończyć związek, a Gonciarz rzekomo groził jej samobójstwem.

Oświadczenie Krzysztofa Gonciarza

Youtuber wyraził ubolewanie z powodu tego, że jego postępowanie mogło spowodować cierpienie w życiu innych. Dodatkowo, podkreślił, że doświadczenie życia w sieci nauczyło go bycia ostrożnym w interpretacji pewnych słów. Na zakończenie serdecznie podziękował swoim wiernym fanom za wyrazy wsparcia.

„Przepraszam. Jestem w terapii, co wiedzą wszyscy, którzy mnie śledzą. Wiedzą też, jaką drogę przeszedłem przez ostatnie kilka miesięcy i że jestem po niejednym przełomie. Jest mi przykro, że moje życie i sposób bycia generował szkodę w życiu innych osób” – tak zaczyna swoją odpowiedź Gonciarz

Dalej wyraża, że nie potrafił zrozumieć swojego własnego zachowania. Co więcej, zadeklarował, że będzie kontynuować proces samopoprawy przy wsparciu terapeuty, nie przestając jednocześnie dzielić się tym doświadczeniem z szeroką publicznością.

Ciekawostką jest fakt, iż Gonciarz miał okazję współpracować z wieloma markami, chociażby Samsungiem, Żywiec Zdrój, Sprite.

Komentarze (0)