30.11.2023

Mogli zamówić przez internet – stoją w godzinnych kolejkach żeby kupić mgiełkę za 39zł

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Tłumy klientów, wielogodzinne kolejki – to ostatnio codzienność przed sklepami stacjonarnymi Victoria’s Secret w Polsce. Co takiego przyciąga konsumentów? Okazuje się, że kluczem do serc klientów są przecenione mgiełki do ciała, które normalnie kosztują ponad 100 zł, a teraz dostępne są za jedynie 39 zł. Ludzie decydują się stać w kolejce, mimo że była możliwość wygodnego zamówienia w Internecie, dlaczego?

źródło: warszawawpigulce.pl

Victoria’s Secret, marka znana przede wszystkim z luksusowej bielizny jednak zajmuje się też innymi produktami, jak pokazują ogromne kolejki – z wielkim powodzeniem. Internauci porównują walki o mgiełki do słynnych walk o karpia w lidlu

To, co budzi zdziwienie, to fakt, że te same mgiełki można było bez problemu zamówić przez Internet, korzystając z wygody zakupów online. Mimo to konsumenci wolą stawić czoła tłumom i spędzić nawet kilka godzin w oczekiwaniu przed sklepem. Wyprzedaże tego typu organizowane są przez firmę cyklicznie, więc czekajmy na kolejne, a może nasza redakcja wybierze się zapytać klientów po co stoją w takiej kolejce.

Victoria’s Secret zdaje się trafnie wykorzystywać strategię przyciągania klientów poprzez oferowanie wyjątkowych promocji na swoje produkty, co skutkuje niecodziennym zainteresowaniem ze strony konsumentów.

Komentarze (1)