28.02.2024

Amerykański raper pozuje na półnagiej dziewczynie z polską flagą

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Amerykański raper Lil Gnar ponownie pojawił się w Polsce, budząc wiele emocji wśród fanów oraz opinii publicznej za sprawą kontrowersyjnego gestu, który nie wszyscy odbierają pozytywnie.

Gnar, znany ze swojego charakterystycznego stylu i muzyki, zdecydował się podzielić swoją miłością do Polski w niekonwencjonalny sposób. Po swoim występie w warszawskim Klubie Oczki 24 lutego, raper postanowił pokazać swoje przywiązanie do kraju poprzez nietypowe ujęcie.

Na opublikowanym zdjęciu, które szybko obiegło media społecznościowe, Lil Gnar widnieje na wypiętej dziewczynie, która pełni rolę podnóżka. Obok raper trzyma polską flagę. Gest ten wzbudził wiele dyskusji i kontrowersji wśród internautów.

„The king of Poland. Polski Gnarski” – podpisał swoje zdjęcie Lil Gnar. Reakcje były natychmiastowe. W komentarzach pod postem rapera pojawiła się zarówno ekstaza zachwyconych polskich fanów, jak i głosy krytyki.

Warto zaznaczyć, że taka forma wyrazu miłości do kraju budzi wiele kontrowersji, zwłaszcza w kontekście wykorzystywania ludzkiego ciała w taki sposób. Wielu użytkowników mediów społecznościowych wyraża oburzenie i dezaprobatę dla takiej formy promocji.

W komentarzach pojawiły się także wypowiedzi odnoszące się do samej dziewczyny na zdjęciu, sugerujące, że została ona wykorzystana w kontrowersyjny sposób.

Lil Gnar, obecny w świecie muzycznym jako kontrowersyjna postać, wciąż dzieli opinię publiczną swoimi działaniami i wyborami. Jego najnowsze gesty z pewnością nie pozostaną bez reakcji i będą długo dyskutowane przez fanów i krytyków.

Komentarze (12)

 • Chio pisze:

  Oczywiście rasy czarnej, czyli manipulacja i programowanie umysłu działa tak jak należy!

 • Nick pisze:

  „…że została ona wykorzystana w kontrowersyjny sposób…” Znowu nowomowa. Dała się wykorzystać, skorzystała z wolnej woli, tak wybrała.

 • Polak pisze:

  A dlaczego Polska flaga jest popisana czarnym markerem, na swojej Hamerykańskiej też tak by zrobił ?

 • Qwas pisze:

  Pięknie reklamuje Polki ….

 • As pisze:

  Czarny zniewala białą kobietę. Zero zdziwienia

 • bef pisze:

  Olać ladacznicę, ale pisanie po polskiej fladze to mógłby sobie odpuścić.

 • BigCyc pisze:

  Makumba, Makumba ska … Polska Afryka …

 • Tu Byłem Tony Halik 2024 pisze:

  W sumie czepiałbym się salutowania tego murzyna ale nasi żołnierze też tak czasami salutują niepoprawnie salutują.

 • Młot pisze:

  A wiecie, że pisanie po Polskiej fladze jest prawnie zakazane? No ale jaki portal tacy dziennikarze…

 • Adis pisze:

  Został zgłoszony do „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” teraz wszystko w waszych rękach, oby się nie okazało, że rasiści to tylko biali.

 • Adis pisze:

  Już zdjęte chyba po moim zgłoszeniu do „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”