18.12.2023

Boxdel wraca do Fame MMA po kontrowersjach związanych z Pandora Gate

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Lifestyle
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Październik okazał się dla Michała Barona, znanego szerzej jako Boxdel, miesiącem trudnych przeżyć. Internetowy celebryta znalazł się w centrum uwagi po tym, jak Sylwester Wardęga umieścił go w swoim filmie o mrocznych tajemnicach polskiego YouTube'a.

W filmie, który miał odkrywać zakulisowe kulisy polskiego internetu, Boxdel został niezamierzenie zestawiony z osobami oskarżonymi o pedofilię. Fakt ten znacznie zaszkodził jego wizerunkowi i przyniósł poważne konsekwencje.

Najbardziej dotkliwym skutkiem było usunięcie Boxdela z zarządzania federacją Fame MMA, której był współtwórcą. Dodatkowo pojawiły się nawet informacje o procesie sprzedawania udziałów w federacji. Cała sytuacja mocno wpłynęła na życie osobiste i zawodowe Michała Barona.

Wielki powrót Boxdela

Federacja Fame MMA wydała oficjalne oświadczenie, informując o powrocie Boxdela do bieżących działań federacji. To dobra wiadomość dla fanów i samego Barona, który może teraz skoncentrować się na odbudowie swojego wizerunku i dalszym rozwijaniu projektów związanych z Fame MMA.

Komentarze (0)