16.11.2023

Drwal vs Rywal, który burger jest lepszy

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Lifestyle
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

15 listopada to dla fanów fast foodów dzień, na który czekali – kultowy burger Drwala powraca do McDonald's, a wraz z nim nowa wersja - z chrzanem! Nowa propozycja już teraz zyskuje uznanie, zbierając pozytywne recenzje od twórców internetowych.

Drwal to nie tylko kanapka, jest symbolem sezonowej oferty McDonald’s, pojawia się tylko w jesienno-zimowe miesiące roku. Tym razem restauracja postanowiła zaskoczyć fanów, wprowadzając do menu nową wersję z chrzanem, nadającą klasycznemu burgerowi świeżości i intensywności smaku.

Nowością na polskim rynku fast food jest również szwedzka sieć Max Premium Burgers, która podczas tegorocznej premiery Drwala postanowiła stanąć z nim do rywalizacji. Ich odpowiedź na kultowego klasyka to „Burger Rywala” bezpośrednio nawiązujący do konkurencyjnego produktu McDonald’s. Wzbogacony o dodatkowe składniki, prezentuje się bardziej okazale, zarówno na zdjęciach produktowych, jak i po podaniu.

Jednak debata na temat smaku obu propozycji wydaje się być kwestią subiektywną. Wiele osób uważa, że mięso z Max Burgers jest zbyt mokre i ma specyficzną konsystencję. W tej kwestii zdania są podzielone, a wiele zależy od gustu i upodobań indywidualnych smakoszy.

W ocenie smaku pomógł znany twórca treści TikTokowych – Prawo Marcina. Według niego oba burgery są smaczne, a wybór między nimi zależy od gustu każdej osoby. Burger Rywala zyskał u niego uznanie jako godny konkurent klasycznego Drwala z McDonald’s.

@prawomarcina Burger Drwala a może BURGER RYWALA? #prawomarcina #prawo #prawnik #jedzenie ♬ Electro Swing – Fortnite

Powrót Drwala to z pewnością smakowa uczta dla miłośników fast foodów, a konkurencja od Max Premium Burgers wprowadza nowe elementy do polskiej sceny burgerowej. Wybór teraz zależy tylko od preferencji smakowych każdego z nas! Smacznego!

Komentarze (0)