30.10.2023

Kto wygra najnowsze BMW M3? Finał loterii

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Wyczekiwany finał loterii, w której główną nagrodą jest najnowsze BMW M3 Touring, już trwa, a cała społeczność motoryzacyjna z zapartym tchem śledzi to wydarzenie. Marka Stradale Classics przez ponad miesiąc promowała tę wyjątkową akcję, podczas której do wygrania jest zmodyfikowana wersja sportowego wozu z serii M od BMW.

Finał loterii, który odbywa się o godzinie 23:00, przyciąga uwagę tysięcy entuzjastów motoryzacji. To właśnie wówczas poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który będzie mógł cieszyć się luksusowym BMW M3 Touring.

Od samego ogłoszenia akcji, wiele znanych twórców i pasjonatów motoryzacji miało przyjemność testować to wyjątkowe auto i wyrazić swoją opinię na jego temat. Ich pozytywne recenzje i entuzjazm wokół BMW M3 Touring tylko zwiększyły ekscytację związaną z finałem loterii.

Transmisja finału loterii przyciągnęła tysiące widzów, co tylko potwierdza ogromne zainteresowanie tą wyjątkową akcją. BMW M3 Touring to samochód, który wzbudza emocje i jest marzeniem wielu miłośników sportowych aut.

Transmisję na żywo możecie śledzić TUTAJ

Ostateczny los zwycięzcy zostanie ogłoszony podczas finału, co już teraz elektryzuje całą polską społeczność motoryzacyjną. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników loterii i życzymy szczęścia temu, kto stanie się właścicielem tego niesamowitego pojazdu.

Komentarze (0)