30.11.2023

„Może alkomat trzeba Panu zastosować?”: poseł Rutnicki do posła PiS

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Polityka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Sejm X kadencji już teraz zapisuje się w historii polskiej polityki z powodu zaskakujących incydentów, które stale mają miejsce na sali obrad. Pomimo, że minęło zaledwie kilka posiedzeń, Internet obiegają liczne filmiki dokumentujące komiczne sytuacje w budynku przy ulicy wiejskiej.

Jeden z najnowszych filmików, to starcie między posłem Rutnickim z PO a parlamentarzystami PiS. Gorąca wymiana zdań, stała się obiektem zainteresowania internautów. Poseł Rutnicki zaskoczył swoją nietypową propozycją:

Może alkomat trzeba Panu zastosować?

W trakcie kłótni, zwracając się do posła z PiS, zasugerował przeprowadzenie testu alkomatem. Propozycja ta wzbudziła zdziwieni, śmiech ale też oburzenie wśród obecnych na sali posłów jak również internautów, którzy błyskawicznie podchwycili temat.

W mediach społecznościowych filmik stał się jednym z popularniejszych materiałów z obrad Sejmu. Reakcje internautów oscylują od zaskoczenia po żartobliwe komentarze na temat nietypowej propozycji posła Rutnickiego. Nie brakuje również głosów krytyki.

Całe zajście możecie obejrzeć tutaj

@espresso.com.pl Czekacie tak jak my na kolejne posiedzenie?🙉 #parlamentpolski #obradysejmu #sejmrp #sejm #rutnicki #posełrutnicki #bekazpolitykow #polskapolitykatodramat ♬ dźwięk oryginalny – Espresso.com.pl

Komentarze (0)