06.03.2024

Nawet matka wstydzi się za Roberta Pasuta

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Ostatnie wydarzenia wokół Roberta Pasuta, znanego youtubera z kanału Abstrachuje TV, wzbudziły wiele kontrowersji i negatywnych reakcji, nawet ze strony jego własnej matki. Skandal wybuchł po kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym przez Pasuta w podcaście "Zgrzyt".

W wywiadzie tym Pasut wypowiadał się na tematy dotyczące alkoholizmu, kobiet oraz antykoncepcji, co wzbudziło szczególne oburzenie wśród internautów i środowiska. Choć nie brakowało głosów krytyki, Robert Pasut postanowił stanowczo bronić swoich słów.

W najnowszym filmie na swoim kanale, Pasut nie wykazał skruchy ani żalu za swoje wypowiedzi, wręcz przeciwnie – podkreślił, że nie żałuje niczego. Uznał, że otwarta i bezpośrednia komunikacja jest najlepszym podejściem, niezależnie od konsekwencji.

Jego niepokojące komentarze dotyczące utraty klientów i groźb ze strony internautów, podczas gdy jednocześnie wyraża radość z nowego obiektywu czy relacjonuje swoje randki, wzbudzają oburzenie i krytykę.

Nawet matka Roberta Pasuta wypowiedziała się na temat jego zachowania, wyrażając wstyd i dezaprobatę. Słowa, które padły z ust matki youtubera, jasno wskazują na głębokie rozczarowanie postawą syna.

W obliczu tej sytuacji niektórzy zaczynają zastanawiać się nad odpowiedzialnością influencerów za swoje słowa i działania. Skandal wokół Roberta Pasuta staje się jednym z przykładów, jak kontrowersyjne wypowiedzi mogą mieć negatywne konsekwencje, zarówno dla samego zainteresowanego, jak i dla społeczeństwa.

Komentarze (0)