25.10.2023

Plakaty Pixar zalały internet

Michał Osial
Michał Osial
Lifestyle
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

W dzisiejszych czasach sztuczna inteligencja zdobywa coraz większe uznanie w świecie sztuki, tworząc niesamowite dzieła i dostarczając nowych sposobów wyrażania kreatywności. Ostatnio internet został zalany przez zabawne plakaty Pixar, które łączą znane osobistości ze znanymi sytuacjami. To dzieło sztucznej inteligencji, które przyciąga uwagę i wywołuje uśmiech na twarzach internautów.

Plakaty Pixar wprowadzają do internetu nową falę memów i żartów, które wywołują uśmiech na twarzach internautów. Możemy zobaczyć, jak znane osobistości stają się częścią kultowych filmów i scen z kina Pixar. To nie tylko wyraz kreatywności modelu AI, ale także dowód na to, jak technologia może dostarczać nam rozrywki i inspiracji.

W efekcie plakaty Pixar ze znanymi osobami zdobywają serca internautów i stają się częścią kultury internetowej. To przykład na to, jak kreatywność ludzka i potencjał sztucznej inteligencji mogą współpracować, tworząc coś zupełnie nowego i niezwykłego.

Tworzenie plakatów filmowych w stylu Pixar za pomocą narzędzia AI jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Oto, jak to zrobić:

  1. Otwórz kreator obrazów Bing w przeglądarce internetowej.
  2. Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft.
  3. Podaj monit tekstowy w górnym polu obrazu. Zaleca się wpisanie “Wygeneruj plakat filmowy w stylu Pixar…” (Generate a Pixar-style movie poster…) po którym następuje opis fikcyjnego filmu.
  4. Kliknij przycisk “Utwórz”.

W tym momencie aktywowany jest algorytm, który błyskawicznie przekształca wprowadzony tekst w reprezentację wizualną. To wspaniałe narzędzie pozwala na niemal natychmiastowe wygenerowanie plakatu, który wygląda, jakby wyszedł spod ręki profesjonalnego grafika. Słowo Pixar możesz zastąpić wyrazem netflix, anime, hollywood…

Poniżej kilka przykładów:

@espresso.com.pl

W internecie można zauważyć nowy trend. Plakaty Pixar #tiktokpoll #pixar #plakatypixar #trend #viral

♬ Five Hours – Deorro

Komentarze (6)