20.02.2024

Sukces detektywa Rutkowskiego, po trzech latach znalazł skradzionego Rolexa

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Kradzież zegarka miała miejsce w Poznaniu, przed galerią Posnania w 2021 roku. Obywatel narodowości romskiej padł ofiarą napadu, w wyniku którego został obrabowany z wartościowego zegarka marki Rolex. Po trzech latach nieustających poszukiwań, detektyw Rutkowski wraz ze swoją ekipą odnalazł skradziony zegarek.

W poniedziałek, około godziny 15:00, ekipa detektywa Rutkowskiego dokonała odkrycia, które przyniosło ulgę poszkodowanemu. Skradziony Rolex, o wartości szacowanej na 100 tysięcy złotych, został odnaleziony i zabezpieczony. Informacja ta została przekazana publicznie poprzez oficjalny komunikat biura detektywa Rutkowskiego.

Historia skradzionego Rolexa toczyła się od chwili, gdy obywatel narodowości romskiej padł ofiarą napadu przed galerią Posnania. Jego babcia, wypowiadając się na temat zdarzenia, podkreślała dramatyczne okoliczności, w jakich doszło do kradzieży:

Mój wnuk był na dyskotece, nadali go rozbójnicy, i skradli zegarek

Przez trzy lata rodzina poszkodowanego miała nadzieje na odzyskanie utraconego mienia.

Rolex, który powrócił do swojego właściciela, został zidentyfikowany jako model Submariner o numerze seryjnym 582Y91E3. Detektyw Rutkowski podkreślił, że zegarek ten został pierwotnie zakupiony w jednym z renomowanych poznańskich salonów jubilerskich, W.Kruk. To szczegółowa informacja, która może pomóc w dalszych śledztwach dotyczących sprawy.

Komentarze (0)