02.11.2023

Jak nazywa się zwierzę, które świętuje jako Bellingham?

Michał Osial
Michał Osial
Sport
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Po tym, jak Real Madryt wygrał "El Clásico" 28 października 2023 roku ze swoim największem rywalem FC Barceloną. Mecz ten z dubletem skończył Jude Bellingham, dzięki czemu zaczął stawać się popularny na portalach społecznościowych mem "Belligol", którego bohaterem jest szczególne celebrowanie bramki przez piłkarza.

O czym pisaliśmy już wcześniej. Jeśli nie śledzisz zbyt wiele świata piłki nożnej, prawdopodobnie uznasz ten mem za bardzo zagmatwany, podobnie jak mem „What a ball Gérson”.

Ale nie martw się, tutaj wyjaśnimy, co oznacza Belligol, skąd pochodzi ten dźwięk i jak zrobić własne memy z celebracją Bellinghama. Poniżej zostawiamy Ci najlepsze, memy z Belligol, które znaleźliśmy w Internecie, abyś mógł je zobaczyć.

Jak widać na filmie, memy Belligol w zasadzie polegają na umieszczeniu każdego zwierzęcia, osoby lub przedmiotu, który znajduje się w pozycji podobnej do Bellingham, podczas celebrowania gola: ramiona otwarte i uniesione z podniesioną głową i wyzywającym spojrzeniem. Ale to, co nadaje memowi szczególny charakter, to dźwięk „Belligol” od portugalskiego narratora, który podczas transmisji nadał graczowi ten pseudonim ze względu na jego zdolność strzeleckie.

A to tajemnicze zwierzę, które pojawia się w prawie wszystkich memach Belligol (ten z wydłużonym pyskiem) to mrówkojad. Nie jest to jednak jedyne zwierzę, które zostało spopularyzowane przez mem. Inne zwierzęta, które pojawiły się na portalach społecznościowych świętując Belligol, to szop pracz i kilka gatunków ptaków.

Najlepsze memy Belligol:

@espresso.com.pl

The Bellingham Celebration trend is taking over right now on social media #bellingham #belligol #bellingol #realmadrid #viral

♬ som original – diniz

Komentarze (0)