22.09.2023

Najnowsze Iphone’y 15 z poważnymi wadami trafiają do klientów

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Tech
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Premiera najnowszych smartfonów ze stajni apple miała miejsce 15 września. Do niektórych osób trafiają już pierwsze sztuki tych telefonów. Okazuje się jednak, że duża część z nich ma spore wady, na które uwagę zwracają kupujący!

Co jest nie tak z nowymi telefonami od apple?

Przeglądając twittera natknęliśmy się na tweeta polskiego youtubera, recenzenta technologicznego Nieantyfana, który podał dalej tweeta ze zdjęciami ukazującymi wady najnowszych smarftonów.

Z politowaniem napisał 

Apple, czy to jeszcze ty?

Wszak, firma ta słynęła z najwyższej jakości sprzedawanych przez siebie sprzętów. Odczucia z samego trzymania w dłoniach telefonu firmy Apple były zawsze określane jako te z najwyższej półki.

Poważne wady na obudowie

Poniżej załączamy zdjęcia, na których widać że nowa tytanowa ramka wokół telefonu posiada odbarwienia czy też zarysowania. Autor podawanego dalej wpisu podaje, że wiele osób narzeka na asymetrie i obarwienia w nowych smartfonach.

Podobno w chinach jest bardzo dużo zgłoszeń o podobnych wadach.

Czy taka sytuacja powinna mieć miejsce?

Jak wiadomo, każdemu mogą zdarzyć się błędy. Obecnie musimy czekać na oficjalne stanowisko Apple w tej sprawie, jednak patrząc na ceny tych telefonów – jest nie lekka wtopa ze strony producenta. 

Komentarze (0)