11.04.2024

Nietypowa akcja promocyjna meczu żużlowego w centrum Gorzowa

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Sport
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Nietypowa akcja promocyjna Stal Girls w centrum Gorzowa wzbudziła zainteresowanie mieszkańców miasta i przechodniów. Pomysł na promocję klubu żużlowego Stal Gorzów został zrealizowany zaledwie cztery dni przed pierwszym ligowym meczem żółto-niebieskich.

Stal Girls, znane z kreatywnych pomysłów na promocję, postanowiły przyciągnąć uwagę mieszkańców w wyjątkowy sposób. W środowe popołudnie grupa ta pojawiła się w centrum Gorzowa, aby zachęcić do przyjścia na niedzielny mecz Stalowców. Dziewczyny, ubrane w stroje nawiązujące do nowych kevlarów pierwszej drużyny, z tablicami w kolorach kasków zawodników, stanęły przy przejściu dla pieszych w centrum Gorzowa.

Akcja polegała na „podprowadzaniu” samochodów na wzór tego, co mają do czynienia na zawodach żużlowych. W czasie, gdy kierowcy czekali na zielone światło, Stal Girls z humorem i entuzjazmem wykonywały swoje zadanie, co przyciągało uwagę przechodniów i sprawiało, że wiele osób zatrzymywało się, aby przyjrzeć się nietypowej promocji.

Stal Girls zyskały już reputację kreatywnej grupy, która nie boi się nietypowych pomysłów na promocję. W przeszłości organizowały inne nietypowe akcje, takie jak pływanie po rzece Warcie z flagami w barwach Stali Gorzów czy wychodzenie z flagami w okolice gorzowskiej katedry przed ważnymi meczami.

W niedzielę, 14 kwietnia, żółto-niebiescy podejmą drużynę Apatora Toruń o godzinie 19:15. Mecz ten jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w mieście i cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców.

Komentarze (0)