22.08.2023

Rihanna urodziła. Jej drugie dziecko jest już na świecie

Michał Osial
Michał Osial
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Jak podaje WP, Rihanna została mamą po raz drugi. Zachodnie media donoszą, że rodzina gwiazdy się powiększyła. Mały Rza ma rodzeństwo.

Stało się. Rihanna i Rakim Mayers, znany lepiej jako ASAP Rocky, ponownie zostali rodzicami. W maju 2022 r. piosenkarka urodziła chłopca, któremu znani rodzice nadali imię RZA. Rok i trzy miesiące później zakochani powitali na świecie drugiego synka.

Na początku miesiąca Rihanna w tajemnicy urodziła kolejnego chłopca. Nasze źródła twierdzą, że dziecko przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles. Nie znamy jeszcze imienia dzieciaka, ale wiemy, że zaczyna się na 'R’ i jest to chłopiec.

– donosi portal TMZ.

Pierwszą ciążę Rihanna ukrywała dość długo. Jednak w końcu, jak gdyby nigdy nic, wyszła na ulicę wprost przed oblicze fotoreporterów z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Od tamtej pory pokazywała się publicznie, chętnie eksponując ciążowe krągłości.

Wiadomo, że wszystko, co włoży na siebie Rihanna, z miejsca staje się modne i pożądane. Nie inaczej było, gdy spodziewała się dziecka. Piosenkarka wywróciła do góry nogami podejście do ciążowego stylu. Zamiast nosić luźne, zasłaniające ciało ubrania, wybierała obcisłe kreacje, najlepiej takie, które całkowicie odsłaniały jej brzuch. Świat oszalał na punkcie tego stylu, a ciężarne celebrytki na całym świecie próbowały go kopiować.

Podobnie było za drugim razem. I tutaj Rihanna dumnie eksponowała swoje kształty. Teraz długo wyczekiwany dzidziuś jest już na świecie, a gwiazda może się cieszyć swoim szczęściem.

Komentarze (0)