23.11.2023

Artur Baranowski ustanowił nowy rekord w popularnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”

Michał Osial
Michał Osial
Newsy
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Artur Baranowski ustanowił nowy rekord w popularnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu", zdobywając imponujące 803 punkty. W 19. odcinku 140. serii programu, Baranowski, będący ekonomistą ze Śliwnika, zaimponował widzom swoją błyskotliwością i wiedzą.

W finale, Baranowski zdecydował się samodzielnie odpowiedzieć na wszystkie pytania, zgarniając maksymalną ilość punktów. Nie tylko zwyciężył, zdobywając 803 punkty, ale także wpisał się na stałe w historię teleturnieju.

Dotychczasowy rekordzista, Tomasz Orzechowski, został zdeklasowany przez Baranowskiego, który uzyskał 773 punkty za odpowiedzi na 48 pytań oraz dodatkowe 30 punktów za zachowane szanse.

Podczas serii poprawnych odpowiedzi, Tadeusz Sznuk zauważył: „Mam wrażenie, że pańscy konkurenci trochę się nudzą”. Prowadzący dodatkowo ogłosił rekordowy wynik Baranowskiego, gratulując mu zdobycia 803 punktów.

„Jeden z dziesięciu” to teleturniej emitowany w edycjach składających się z 21 odcinków, obejmujących 20 eliminacyjnych i jeden finałowy. Zasady programu obejmują trzy etapy, z których trzeci, finałowy, przynosi największą wygraną w wysokości 40 tys. złotych. Zawodnik z największą liczbą punktów otrzymuje dodatkowe 10 tys. złotych.

@espresso.com.pl

Zbiera Pan punkty?😅 Wszystkie #1z10przeróbka #1z10 #jedenzdziesieciu #ciekawostkadnia #teleturniej

♬ dźwięk oryginalny – Espresso.com.pl

Komentarze (0)