20.10.2023

Dubiel znów się tłumaczy. Kolejna odpowiedź influencera na Pandora Gate

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Newsy
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Świat internetu obiegła głośna afera "Pandora Gate", która wstrząsnęła społecznością online. Jednym z głównych protagonistów tej historii jest Marcin Dubiel, znany polski youtuber i influencer. Marcin znalazł się w ogniu krytyki całej Polski, obecnie próbuje ocieplać swój wizerunek kolejnymi filmami wyjaśniającymi jego udział w aferze

Dubiel w ogniu krytyki

Afera „Pandora Gate” skupia się wokół Stuu, innego popularnego youtubera, który oskarżany jest o kontakty z nieletnimi dziewczynami. Marcin Dubiel, będący przyjacielem Stuu, znalazł się w ogniu krytyki ze względu na swoje kontakty z młodymi dziewczynami i próby nakłonienia ich do spotkania z kontrowersyjnym kolegą.

Najbliżsi otrzymują groźby

Marcin Dubiel postanowił stanąć w obliczu zarzutów i opublikować serię filmów, w których próbuje wyjaśnić swoje stanowisko i oczyścić się ze stawianych mu zarzutów. Najnowszy film, który opublikował, skupia się na tragedii, jaka spotyka jego bliskich w związku z całą sprawą „Pandora Gate”. Okazuje się, że rodzeństwo Dubiela jest wyśmiewane i dręczone w szkole, a jego matka otrzymuje groźby od nieznanych osób.

Karajmy winnych

To, co warto podkreślić, to fakt, że rodzina Dubiela nie jest w żaden sposób zamieszana w kontrowersje związane z zachowaniem youtubera i nie powinna ponosić konsekwencji jego czynów. To ważna lekcja moralna wynikająca z całej tej sytuacji. Niezależnie od tego, jakie są zarzuty wobec konkretnej osoby, nie należy mieszać w to rodziny ani innych niewinnych osób.

Dubiel jeszcze bardziej zaszkodził

Pojawia się wiele głosów, wskazujących, że Marcin Dubiel znacznie bardziej zaszkodził swojej rodzinie publikując własne wideo niż jakikolwiek film Konopskiego lub Wardęgi. To właśnie Dubiel udostępnił publicznie wizerunki oraz imiona swoich bliskich, narażając ich na jeszcze większy hejt i niechciane uwagi internautów. Społeczność internetowa krytykuje go również za próbę grania na emocjach poprzez pokazanie rozmowy z matką oraz własnego płaczu. To działanie wydaje się być desperackim sposobem na przyciągnięcie sympatii i zrozumienia ze strony swoich obserwatorów, ale jednocześnie naraża rodzinę na jeszcze większy nacisk ze strony społeczności internetowej. W efekcie cała sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana i kontrowersyjna, a losy Dubiela i jego rodziny wciąż pozostają niewiadomą.

Sprawa w toku

Jeszcze nie ma ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie „Pandora Gate”, ponieważ zajmuje się nią prokuratura. Jednakże już teraz możemy wnioskować, że nie powinniśmy mieszać rodziny Dubiela do tej afery. To ważne przypomnienie, że winni powinni ponosić odpowiedzialność za swoje czyny, a niewinni nie powinni cierpieć z tego powodu.

FILM DUBIELA OBEJRZYCIE TUTAJ

Komentarze (0)