15.11.2023

Góral-milioner w nietypowym stroju na pierwszym posiedzeniu Sejmu

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Polityka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Andrzej Gut-Mostowy, znany jako "król Zakopanego," niedawno ponownie (po raz piąty) złożył ślubowanie na posiedzeniu Sejmu. Jego nietypowy strój ludowy zwrócił uwagę, ale to tylko jedna odsłona tego posła. Okazuje się, że jest on również jednym z najbogatszych przedstawicieli parlamentu, a kluczowym elementem jego majątku jest luksusowy hotel Sabała w Zakopanem.

Andrzej Gut-Mostowy, zamiast klasycznego garnituru, postawił na ubiór ludowy podhalański podczas składania ślubowania. To symboliczny gest, podkreślający jego korzenie i związek z regionem, który dumnie reprezentuje w polskim parlamencie.

Hotel Sabała, znajdujący się na słynnych Krupówkach, to jedna z perełek zakopiańskich obiektów noclegowych. Współwłaścicielem tego ekskluzywnego miejsca jest Andrzej Gut-Mostowy, który zdobył mandat poselski z listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Zdobyte 16 647 głosów pozwoliło mu na piątą już kadencję w Sejmie.

Hotel Sabała

Hotel Sabała, będący częścią majątku Górala-milionera, to nie tylko luksusowe wnętrza, ale także unikalny klimat i tradycyjny design. Położony w samym sercu Zakopanego, przyciąga zarówno turystów poszukujących komfortowego wypoczynku, jak i miłośników górskiej atmosfery.

Komentarze (0)