30.04.2024

Królowa Życia – sutenerka uciekła z Polski do Egiptu

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Lifestyle
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Burza wokół kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej jeszcze się nie uspokoiła, a już wiadomo, gdzie się ukrywa. Skazana na 3 lata więzienia stręczycielka opuściła terytorium Polski, aby uniknąć medialnej uwagi i potencjalnych konsekwencji. ShowNewsowi udało się ustalić, że obecnie przebywa w Egipcie, dokładniej w Hurghadzie.

Publikacje portalu Goniec.pl ujawniły zapiski z akt sądowych sprawy Dagmary Kaźmierskiej, co ostatecznie położyło kres jej karierze w polskiej branży rozrywkowej. Z dnia na dzień zniknęła z pola widzenia, zaprzestając publikacji na Instagramie i ograniczając swoją aktywność w mediach społecznościowych do przeklejania komicznych wpisów swojego syna.

Informatorzy ShowNews.pl potwierdzają, że Kaźmierska ulotniła się z kraju zaraz po serii artykułów związanych z jej przeszłością kryminalną. Nie przebywa ani w swoim mieszkaniu w Kłodzku, ani w miejscu, gdzie często można było ją spotkać – w Kudowie Zdrój.

Hurghada w Egipcie okazała się dla niej schronieniem. Od kilku lat była znana z robienia swoich interesów również poza granicami Polski. Posiada apartament oraz prywatny jacht nazwany ironicznie „Queen of Life”. Wspierana przez miejscowych organizuje rejsy dla turystów po Morzu Czerwonym.

Wybór Egiptu nie był przypadkowy. Dagmara wyznała wcześniej, że zawsze marzyła o życiu w tym kraju i teraz, gdy sytuacja się skomplikowała, postanowiła to marzenie zrealizować. Czy Kaźmierska wkrótce wróci do Polski? Czas pokaże. Na razie jednak skrywa się wśród piramid, unikając polskiej opinii publicznej i kontynuując swoje interesy.

Komentarze (5)