11.07.2024

Mocny gaz – o co chodzi?

Michał Osial
Michał Osial
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Podczas jednej ze swoich transmisji na żywo na platformie Omegle, YouTuber IShowSpeed (Darren Watkins Jr.) miał zabawną wymianę zdań z Polakiem na temat najlepszej wody gazowanej oraz nazwy produktu "Mocny Gaz". Nazwa ta, przez swoje brzmienie, została odebrana przez twórcę w sposób... dwuznaczny. W trakcie całej rozmowy często padało hasło "Mocny Gaz", które szybko stało się popularnym memem w polskim Internecie.

Speed odwiedził Polskę podczas swojej europejskiej podróży, przyciągając tłumy fanów na ulice Warszawy. W jego wizycie towarzyszyły lokalne gwiazdy internetu, Wojciech Gola i Robert Pasut. Speed zyskał ogromne zainteresowanie, przemierzając miasto w kultowym Maluchu, wykonując salta i machając polską flagą, co zostało entuzjastycznie przyjęte przez polskich fanów. Ta wizyta przyczyniła się do wzrostu jego popularności i zaangażowania w Polsce.

Wizyta IShowSpeed w Polsce oraz popularność virala z hasłem „Mocny Gaz” znacząco wpłynęły na zainteresowanie wodą Żywiec Zdrój Mocny Gaz. Dzięki viralowemu filmikowi i szerokiej obecności w mediach społecznościowych, produkt stał się tematem licznych dyskusji i memów, co przełożyło się na wzrost sprzedaży.

Marka zyskała na rozgłosie, przyciągając uwagę zarówno stałych konsumentów, jak i nowych klientów, zainteresowanych spróbowaniem popularnej wody gazowanej, która stała się internetowym fenomenem.

Komentarze (0)