18.03.2024

Nowa koszulka reprezentacji Polski określona „najgorszą od lat”

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Sport
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Na kilka dni przed kluczowym starciem barażowym z Estonią światło dzienne ujrzały najnowsze koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski, które zastąpiły dotychczasowe stroje. Jednakże, zamiast entuzjazmu, wywołały one burzę na mediach społecznościowych ze względu na swoją cenę oraz projekt.

Drużyna prowadzona przez Michała Probierza wyjdzie na Stadion Narodowy w nowych komplecie koszulek, zaprojektowanych przez markę Nike. Cena najnowszej wersji trykotów kadry narodowej to aż 689,99 złotych, co spotkało się z ostrą reakcją kibiców i dziennikarzy w sieci.

Chociaż producent podkreśla, że koszulka posiada wszystkie detale, nowinki technologiczne oraz materiały dostępne dla piłkarzy reprezentacji, to wiele osób uważa, że cena jest zdecydowanie zbyt wysoka. Komentarze na ten temat w mediach społecznościowych są jednoznaczne. Niektórzy sugerują ironicznie, czy „można na fakturę”, podczas gdy inni zwracają uwagę na nieadekwatność ceny do jakości produktu.

Nie brakuje także krytyki pod adresem samego projektu koszulek. Internauci określają je mianem „brzydkich” i „nudnych”, a także zarzucają producentowi brak kreatywności i oryginalności w designie. Również firma Nike, która jest odpowiedzialna za projekt strojów, nie uniknęła krytyki ze strony kibiców. Kibice jasno określają, że czekają aż koszulki reprezentacji przejmie firma Adidas, po zakończeniu kontraktu z firmą Nike.

Mimo kontrowersji, polscy piłkarze wystąpią w nowych koszulkach już w najbliższy czwartek podczas starcia barażowego z Estonią na Stadionie Narodowym. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45.

Komentarze (0)