26.06.2024

Stopa Łatwoganga najpopularniejszym zdjęciem na polskim Instagramie

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Popularny tiktoker Łatwogang pobił rekord liczby lajków pod zdjęciem na polskim Instagramie, który dotychczas należał do Friza, Wersow i ich córki Mai. Co więcej, Łatwogang dokonał tego w sposób nietypowy i zaskakujący – publikując zdjęcie swojej stopy.

Wszystko zaczęło się 23 czerwca, kiedy Łatwogang ogłosił swoje ambitne plany na polskim Instagramie. Celem było pobicie rekordu liczby lajków, który do tej pory wynosił ponad 1 097 000 serduszek. Dotychczasowy rekord należał do Friza, Wersow i ich córki Mai. Ta rodzinna fotografia zdobyła ogromne uznanie wśród użytkowników, ale Łatwogang postanowił, że to jego zdjęcie będzie teraz na szczycie.

Łatwogang, znany z kreatywnego podejścia do mediów społecznościowych, wybrał nietypowy sposób na osiągnięcie swojego celu. Zamiast publikować kolejne spektakularne zdjęcie, zdecydował się na coś zupełnie innego – zdjęcie swojej stopy. Ta niekonwencjonalna strategia miała zwrócić uwagę internautów. Pomysł ten szybko zyskał na popularności, a użytkownicy Instagrama z ciekawością obserwowali, jak ten oryginalny plan się rozwija.

Strategia i Wsparcie Influencerów

Aby zrealizować swój ambitny plan, Łatwogang wdrożył strategię nazwaną ETAP 2 „Atak znienacka”. Kluczowym elementem było zaangażowanie innych znanych influencerów, którzy mieli zachęcać swoich fanów do lajkowania zdjęcia. Wśród wspierających Łatwoganga znaleźli się m.in. Patec, Hi Hania i Świeży z Genzie, Tromba, Mini Majk, Tycha, Adam Josef, Julia Żugaj i armia Żugajek, OjWojtek, Nowciax, Konopskyy, tata Łatwoganga. To wsparcie okazało się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.

@latwogang #dc #viral ♬ dźwięk oryginalny – latwogang

Przełomowy Moment

25 czerwca około godziny 19:00 doszło do wydarzenia, które dla wielu wydawało się niemal niemożliwe. Zdjęcie stopy Łatwoganga, opublikowane z zamiarem pobicia rekordu, przekroczyło magiczną granicę 1 100 000 serduszek. Tym samym ustanowił nowy rekord, detronizując Friza, Wersow i ich córkę Mai. Ten moment stał się przełomowy i przyciągnął ogromne zainteresowanie zarówno fanów, jak i mediów społecznościowych.

Sukces Łatwoganga zaskoczył wielu obserwatorów, ale jednocześnie udowodnił, jak potężna może być społeczność influencerów i ich fanów. To nie tylko świadectwo ogromnej popularności Łatwoganga, ale również dowód na to, że kreatywne i nietypowe podejścia w mediach społecznościowych mogą przynieść spektakularne efekty. To wydarzenie pokazuje, jak ogromny wpływ mogą mieć influencerzy, kiedy ich społeczności działają razem w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Łatwogang nie tylko pokazał, że można osiągnąć wielki sukces na Instagramie w niekonwencjonalny sposób, ale również udowodnił, jak wielka jest siła wspólnoty i wsparcia w mediach społecznościowych.

Komentarze (0)