09.10.2023

To nie awaria dystrybutorów, Orlen się przyznaje!

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Newsy
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Ostatnimi tygodniami wielu kierowców w Polsce zaczęło doświadczać nieoczekiwanych trudności na stacjach paliw, związanych z chwilowymi brakami dostępności różnych rodzajów paliwa. Pierwsze sygnały o problemach pojawiały się w odniesieniu do oleju napędowego (diesla), ale obecnie kierowcy donoszą o brakach wszystkich rodzajów paliwa, włączając w to benzynę i gaz. To zagadkowe zjawisko wzbudziło wiele pytań i kontrowersji wśród klientów stacji Orlenu.

Początkowo firma Orlen tłumaczyła te braki jako konsekwencje awarii dystrybutorów na niektórych stacjach paliw. Karteczki informujące o tym powodu często widniały na stacjach. Jednak dziś wracając do domu kierowca, który podesłał do nas zdjęcia zauważył zmianę – na plakietkach zamiast „awarii dystrybutorów” widnieje teraz napis „chwilowy brak paliwa”.

To nowe sformułowanie budzi wiele pytań i spekulacji. Czyżby Orlen wreszcie przyznał się do problemów z dostępnością paliwa, zamiast tłumaczyć się awariami? Czy to oznacza, że koncern stara się bardziej transparentnie komunikować z klientami w kwestii tych trudności?

Braki paliwa na stacjach paliw mają wpływ nie tylko na kierowców indywidualnych, ale także na przedsiębiorców, którzy korzystają z floty samochodów. Dlatego też wielu zainteresowanych jest jasnymi i rzetelnymi informacjami na ten temat.

Komentarze (0)