03.08.2023

Czy to koniec związku Dody?

Michał Osial
Michał Osial
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Rozstanie Dody i Dariusza Pachuta jest już raczej pewne. Piosenkarka właśnie zaapelowała do mediów, żeby nie zadawać jej pytań o życie prywatne podczas ramówki Polsatu.

Doda szykuje się do ramówki Polsatu, na której oficjalnie zapowie swoje nowe reality show „Doda. Dream Show”. W programie będzie można zobaczyć kulisy przygotowań gwiazdy do jej trasy koncertowej promującej najnowszy album. Spotkanie ramówkowe wiąże się z udzielaniem wielu wywiadów mediom. Można więc było spodziewać się, że pytania mogą dotyczyć głównie relacji z Dariuszem Pachutem. Doda jednak postanowiła się zabezpieczyć na taką ewentualność i poprosiła media, by nie zadawały pytań o jej życie prywatne. Podkreśliła jednak, że jest na trudnym etapie i sama musi przez to przejść. 

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń. Za który serdecznie dziękuję i na który wszyscy czekacie. Dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na jego trudnym etapie. Nie chciałabym, by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. Muszę/musimy przejść przez niego sami.

– napisała Doda na Instagramie.

Komentarze (0)