24.10.2023

Kiedy inni płaczą, Boxdel smaży sobie jajka

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Rozrywka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

W wielkim wirze skandali i kontrowersji, który ogarnął polski internet za sprawą Pandora Gate, jedno imię odznacza się wyjątkowym podejściem do problemów. To Michał Baron, znany jako Boxdel, który nie zamierza zwijać się z powodu afer, ale wychodzi do boju, a może raczej, do kuchni?

Wielu twórców straciło dosłownie wszystko – współprace, marki i szacunek widzów. Nawet sam Baron nie uniknął skutków tej burzy.

Boxdel stracił wiele okazji, współprac i swoją pozycję w federacji Fame MMA. Ale zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, postanowił podjąć działanie. Wczoraj miała premierę pierwsza część jego serialu, „THE GOAT,” który ma opowiadać o procesie odbudowy marki i próbie powrotu na szczyt. To nie jest czas na zwątpienie, to czas na działanie!

Internauci śmieją się, że kiedy inni twórcy ogarniają się z trudnościami i zastanawiają, co zrobić ze swoimi karierami, Boxdel smaży sobie jajka. To metafora, która wydaje się doskonale oddać podejście Barona do sytuacji. Niech inni płaczą, on woli działać, i być może właśnie to pozwoli mu wyjść obronną ręką z tej burzy w świecie internetu.

Komentarze (0)