04.04.2024

Krystian Kamiński odpowiada Ursuli von der Leyen w języku niemieckim. „Bardzo ładny akcent”

Michał Osial
Michał Osial
Polityka
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Krystian Kamiński polityk Konfederacji wyraził oburzenie wypowiedzią Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen na zjeździe Europejskiej Partii Ludowej, a przy okazji pochwalił się znajomością języka niemieckiego.

Niedawno przewodnicząca Komisji Europejskiej powiedziała, że m.in. Konfederacja to największe zagrożenie dla wartości europejskich i dla jedności Europy. 

 Trzeba jasno stwierdzić, że Konfederacja jako polska partia patriotyczna nie jest podstawowym problemem Unii Europejskiej! Ignorancja i szaleństwo europejskich elit, to jest problem, ich polityka klimatyczna, ich europejski zielona ład, to jest problem! Protesty rolników w całej Europie s są tylko dlatego, że UE chce wprowadzić tę szkodliwą politykę zielonego szaleństwa w całej Europie!

– stwierdził były poseł.

Komentarze internautów:

Bardzo ładny akcent. Propsy.

Brawo @K_Kaminski_ Takiego przedstawiciela potrzebuje Polska w Parlamencie Europejskim

ale ładny niemiecki

Zapytaliśmy Krystiana Kamińskiego polityka Konfederacji skąd zna język niemiecki. O to co nam odpowiedział:

Tak się składa, że studiowałem w Niemczech, zrobiłem tam swój Master of Arts na kierunku kulturoznawstwo.  Dodatkowo interesuję się polityką niemiecką i na co dzień czytam niemieckie dzienniki.

Według nieoficjalnych informacji Krystian Kamiński ma mieć czołowe miejsce na listach Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Komentarze (0)