02.08.2023

Podróbka Lambo za grosze trafiła do sprzedaży

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Kilka lat temu artysta o pseudonimie Tobi King miał tak zwane, pięć minut. Podczas swojej chwili “chwały” udało mu się zyskać popularność nie tylko za sprawą muzyki. Zbudował replikę Lamborghini Aventadora na bazie Porsche 924. Na znanym serwisie z ogłoszeniami można dziś odnaleźć tę perełkę motoryzacji, została wystawiona na sprzedaż.

Zbudowany przez niego projekt od razu wzbudził zainteresowanie wielu osób. Nie obyło się wówczas bez komentarza redaktora naczelnego polskiej edycji magazynu Top Gear – Szymona Sołtysika. Krótko mówiąc, samochód nie przypadł mu do gustu, o czym poinformował czytelników.

Tobi King nagrał swoją odpowiedź na opinię redaktora naczelnego Top Gear, w której wielokrotnie groził dziennikarzowi. Pełną wersję zostawiamy niżej

Auto zostało wystawione na sprzedaż, za ile?

Na znanym portalu ogłoszeniowym możemy znaleźć tego niewątpliwego klasyka polskiego Internetu. Cena może okazać się niemałą niespodzianką, ponieważ jak mówił Tobi King, sam znaczek na kierownicę kosztował go 700zł (i to kilka lat temu). Obecnie cena wywoławcza to 14 300zł, jednak cena jest “do negocjacji”.

Samochód posiada silnik benzynowy o pojemności 2000 ccm i mocy 400KM. Jego rok produkcji to 1977 rok. 

Jak napisano w ogłoszeniu 

..autko jeździ i odpala jest naprawdę zainwestowane w to dużo kasy aczkolwiek i tak jeszcze jest wkład finansowy ponieważ to stare auto …

Ogłoszeniodawca wyznaje również, że od jakiegoś czasu samochód stoi nieodpalany.

Może chcecie kupić ten cud myśli technicznej, zostawiamy TUTAJ link do ogłoszenia!

Jeśli chcecie zapoznać się z twórczością Tobi Kinga – piosenka niżej 😀

Komentarze (2)