18.06.2024

Polski projektant mody i jego partner zostali ojcami trojaczków

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Michał Gilbert Lach, polski projektant, podzielił się radosną nowiną na Instagramie. Razem ze swoim partnerem, Marcinem Łaskim, powitali na świecie trojaczki. Przed tym radosnym momentem para przeżyła jednak trudne chwile, ponieważ ich dzieci spędziły blisko trzy miesiące na oddziale intensywnej terapii noworodków.

Michał Gilbert Lach zdobył uznanie w świecie mody jako współtwórca marki Bohoboco, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mimo że firma ta nie przetrwała próby czasu, projektant nie zrezygnował z kariery i skupił się na tworzeniu autorskiej linii perfum. Na co dzień wspiera go jego partner, Marcin Łaski. Teraz panowie rozpoczęli nowy etap w swoim związku, stając się rodzicami trojaczków – Charlotte Sophie, Juliana Fryderyka i Fryderyka Juliana.

Ich rodzicielstwo nie było jednak usłane różami. Dzieci przyszły na świat dzięki surogatce, której Michał Gilbert Lach wyraził głęboką wdzięczność za spełnienie ich marzenia o rodzicielstwie.

Jesteś dla nas prawdziwym bohaterem, naszą wspaniałą surogatką, która spełniła nasze marzenie o rodzicielstwie. Twoja odwaga i to, co dla nas zrobiłaś, są bezcenne

– napisał na Instagramie dumny projektant.

Michał Gilbert Lach i Marcin Łaski są aktywni w mediach społecznościowych, regularnie dzieląc się z obserwatorami swoimi codziennymi chwilami. Tym razem ich post wywołał szczególne poruszenie, gdyż ogłosili światu radosną nowinę o narodzinach trojaczków. Para podziękowała kobiecie, dzięki której mogli stać się rodzicami, podkreślając jej niesamowite poświęcenie i odwagę.

Komentarze (0)