13.07.2023

Tomasz Oświeciński mieszka w 400-METROWEJ WILLI: jacuzzi na tarasie, skąpana w złocie łazienka i szafirowe łoże (ZDJĘCIA)

Paweł Dąbek
Paweł Dąbek
GwiazdyPlotkiZdjęcia
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

Tomasz Oświeciński z rozkoszą pokazuje swoją podwarszawską willę. Aktor wraz z rodziną cieszy się luksusowym życiem w domu o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Ogromne łóżko, jacuzzi na tarasie i biała sztukateria - tak prezentują się jego "skromne" cztery kąty.

Dwa lata temu Tomasz Oświeciński kupił niewykończony dom. Razem ze swoją rodziną udało mu się wyremontować i urządzić wymarzoną nieruchomość. Willa ma 400 metrów kwadratowych i znajduję się w podwarszawskiej miejscowości. Aktor z dumą chwali się na Instagramie, jak wygląda jego „gniazdko”.

Uwagę przykuwa ogromny taras, na którym znajduje się jacuzzi. Wnętrza urządzone są nowocześnie i stylowo. Dominują akcenty w kolorze butelkowej zieleni oraz złota. Nie zabrakło również inicjałów, które małżeństwo wkomponowało w tekstylia.

W każdym pomieszczeniu znajdują się rośliny, nie brakuje też zmyślnych obrazów oraz masywnych zasłon. Bez dwóch zdań możemy stwierdzić, że żona celebryty dołożyła wszelkich starań, aby cała rodzina czuła się dobrze i miała gdzie spędzać razem czas.

Zobaczcie, jak wygląda podwarszawska willa Tomasza Oświecińskiego.

1/4 Dom Tomasza Oświecińskiego

Willa znajduję się w podwarszawskiej miejscowości. Budynek został wykończony kamienną elewacją połączoną z drewnianymi elementami.

2/4 Ogromny taras z jacuzzi

Znaczącą przestrzeń posesji zajmuje ogromny taras, na którym znajduje się stół ogrodowy, leżaki i przede wszystkim jacuzzi.

3/4 Zielony narożnik i personalizowane poduszki

W salonie większość miejsca zajmuje duży narożnik w kolorze butelkowej zieleni, na którym to znajdują się personalizowane poduszki z inicjałami.

4/4 Kuchnia z połyskiem

Kuchnia rodziny Oświecińskich została urządzona bardzo minimalistycznie.

Dwa lata temu Tomasz Oświeciński kupił niewykończony dom.

Razem ze swoją rodziną udało mu się wyremontować i urządzić wymarzoną nieruchomość. Willa ma 400 metrów kwadratowych i znajduję się w podwarszawskiej miejscowości. Aktor z dumą chwali się na Instagramie, jak wygląda jego „gniazdko”.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor powstrzymała syna. Maciej był naprawdę gotów to zrobić!

Uwagę przykuwa ogromny taras, na którym znajduje się jacuzzi. Wnętrza urządzone są nowocześnie i stylowo. Dominują akcenty w kolorze butelkowej zieleni oraz złota. Nie zabrakło również inicjałów, które małżeństwo wkomponowało w tekstylia.

MD/źródło: PAP

Komentarze (0)