15.06.2024

Nicola Zalewski wywołał skandal. Zdradził swoją partnerkę z dziewczyną influencera

Dorian Skrzypnik
Dorian Skrzypnik
Plotki
Udostępnij:
facebook twitter
Skomentuj

W piątek wieczorem na Instagramie wybuchł skandal, gdy Kamil Szymczak, znany z programu "Czas na Show. Drag Me Out", publicznie oskarżył reprezentanta Polski w piłce nożnej, Nicolę Zalewskiego, o bliskie relacje z jego dziewczyną, Vanessą Rojewską. Szymczak opublikował na InstaStories wpis, który zasugerował, że Vanessa zdradziła go z piłkarzem.

Publiczne oskarżenia na Instagramie

Kamil Szymczak, znany tiktoker i influencer, zwrócił się bezpośrednio do Zalewskiego w swoim wpisie:

Nico_zale, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją?

Wpis ten wzbudził ogromne zainteresowanie internautów, choć dotyczył spraw prywatnych, a nie osiągnięć sportowych, które zwykle są tematem dyskusji podczas Euro 2024.

Szymczak zasugerował, że podczas jednej z wycieczek w góry dowiedział się o zdradzie. Chociaż Zalewski nie odpowiedział na oskarżenia, szybko zablokował możliwość komentowania swoich postów na Instagramie, co może sugerować, że dotarł do niego apel Szymczaka. Vanessa Rojewska, która zyskała uwagę mediów pod koniec maja za kontrowersyjne nagranie z Auschwitz, usunęła nie tylko relację ze wspomnianej wycieczki, ale także zdjęcie z meczu, które do niedawna widniało na jej profilu.

Reakcje internautów i spekulacje

Zarówno Szymczak, jak i Zalewski spotkali się z mieszanymi reakcjami internautów. Wielu użytkowników sieci wierzy w autentyczność oskarżeń Szymczaka, jednak spora grupa podejrzewa, że cała sytuacja może być zaaranżowana jako akcja promocyjna. Tego rodzaju spekulacje są podsycane faktem, że Kamil Szymczak usunął swoją relację po kilku godzinach od jej publikacji.

Nie można również zapominać, że Nicola Zalewski od około dwóch lat jest w związku z Nicol Luzardi, co dodaje dodatkowy wymiar do tej skomplikowanej sytuacji. Czy rzeczywiście doszło do zdrady, czy też jest to przemyślana strategia marketingowa? Tego na razie nie wiadomo.

Skandal na Instagramie pojawił się w momencie, gdy Euro 2024 zaledwie się rozpoczęło, odciągając uwagę od sportowych osiągnięć zawodników. Takie incydenty pokazują, jak media społecznościowe mogą wpływać na prywatne i zawodowe życie osób publicznych.

Na razie Nicola Zalewski nie skomentował publicznie oskarżeń, a Vanessa Rojewska pozostaje w cieniu medialnego zamieszania. Sprawa pozostaje otwarta.

Komentarze (1)